ABOUT US

Konec roku 2020 byl naším začátkem, ale to jsme zdaleka netušili, jakým směrem se nakonec vydáme. Původním plánem společnosti DAIEN s.r.o. byla distribuce známých sportovních značek do ČR/SK. Brzy jsme ale narazili na tvrdou realitu a to, že trh je přesycen těmito věcmi a výhradní distributoři nemají zájem o spolupráci a sami pro svou distribuci mají omezené možnosti.

Nuže dobrá tedy, řekli jsme si, že na to musíme jinak. Sami jsme milovníci jízdy na kole po lesních trailech nebo v bike parcích. V zimní sezóně zase rádi měníme trail za freeride lyžovaní nebo snowboarding ve žlabech Alpských ledovců. To, co nám na současném trhu chybělo, byly kvalitní, funkční dresy s decentní grafikou a barevností. Nápad byl na světě – spojíme síly, zkušenosti a lásku ke sportu a začneme pod vlastní značkou vyrábět vlastní dresy a nejen to.

Nebudeme lhát, není to jednoduché, ale baví nás to. Krok po kroku sbíráme zkušenosti (ze všech možných oblastí) a plníme si naše sny a cíle. Cílem ale není jen výroba oblečení, ale různými způsoby propojit „bikerskou“ komunitu, která má v ČR obrovský základ. V budoucnu se chceme podílet na soutěžích, podporovat bike kempy, sponzorovat výstavbu a údržbu trailů atd. Jsme zastánci lokální výroby, proto jsou naše originální kousky ušité v dílnách v České republice.

A kdo jsme?

Michal a Martina, parťáci, kteří tvoří dva základní pilíře naší (zatím malé) společnosti.

Každý vyniká na základě zkušeností v něčem jiném, proto tvoříme prima tým, který se navzájem doplňuje a podporuje a někdy si taky vyměníme pár ostrých slov.

DAIEN s.r.o

DIRT AND ICE EVERYTHING NICE

Zpět do obchodu