ABOUT US

Konec roku 2020 byl naším začátkem, ale to jsme zdaleka netušili, jakým směrem se nakonec vydáme. Původním plánem společnosti DAIEN s.r.o. byla distribuce známých sportovních značek do ČR/SK. Brzy jsme ale narazili na tvrdou realitu a to, že trh je přesycen těmito věcmi a výhradní distributoři nemají zájem o spolupráci a sami pro svou distribuci mají omezené možnosti.

Nuže dobrá tedy, řekli jsme si, že na to musíme jinak. Sami jsme milovníci jízdy na kole po lesních trailech nebo v bike parcích. V zimní sezóně zase rádi měníme trail za freeride lyžovaní nebo snowboarding ve žlabech Alpských ledovců. To, co nám na současném trhu chybělo, byly kvalitní, funkční dresy s decentní grafikou a barevností. Nápad byl na světě – spojíme síly, zkušenosti a lásku ke sportu a začneme pod vlastní značkou vyrábět vlastní dresy a nejen to.

Nebudeme lhát, není to jednoduché, ale baví nás to. Krok po kroku sbíráme zkušenosti (ze všech možných oblastí) a plníme si naše sny a cíle. Cílem ale není jen výroba oblečení, ale různými způsoby propojit „bikerskou“ komunitu, která má v ČR obrovský základ. V budoucnu se chceme podílet na soutěžích, podporovat bike kempy, sponzorovat výstavbu a údržbu trailů atd. Jsme zastánci lokální výroby, proto jsou naše originální kousky ušité v dílnách v České republice.

A kdo jsme?

Michal a Martina, parťáci, kteří tvoří dva základní pilíře naší (zatím malé) společnosti.

Každý vyniká na základě zkušeností v něčem jiném, proto tvoříme prima tým, který se navzájem doplňuje a podporuje a někdy si taky vyměníme pár ostrých slov.

DAIEN s.r.o

DIRT AND ICE EVERYTHING NICE

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení